Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zgierz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Głowno, Parzęczew, Stryków.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc transportować przedmioty o sporych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Nasza firma proponuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz fenomenalnej jakości sprzęt, jaki jest profesjonalny i trafny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet ściśle mówiąc ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć perfekcyjną obsługę, olśniewające stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zaspokojonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają im prędki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:0 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego profesjonalne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli normalny przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Poprawnie znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w zasadzie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU