Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mińsk Mazowiecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica, Stanisławów, Sulejówek.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem de facto uwielbiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na dodatek skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz budowlanych


Wybitnie nieraz zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, przewozimy także szczegóły pociągów, helikoptery oraz czołgi. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się przewozem ładunku o sporych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a później podchodzimy do zagadnień logistycznych. Konieczne jest profesjonalne zaplanowanie trasy przewozu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Kontrahent, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w zasadzie atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i doskonałą obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się właśnie do należącej do nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym detalem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, niemniej jednak gwarantujemy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i oszałamiający sprzęt, jaki znajduje się w prowadzonej przez nas dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU