Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szamotuły - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Obrzycko, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka trudni się profesjonalnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Klientów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się także wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie. Na domiar tego stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i przemysłowych


Bardzo często zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy także elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Kontrahenci to również osoby prywatne, jak i firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest właściwe zaplanowanie trasy przewozu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, by Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezdyskusyjną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w rzeczywiście atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć klarowne ceny i znakomitą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zgłosić się właśnie do należącej do nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z naszą idealną ofertą wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest fundamentalnym elementem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, jednakowoż zapewniamy również w porządnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i pierwszorzędny sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU