Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kluczbork - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma świadczy poprawne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno wozić w stereotypowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Konsumenta w kwestiach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak de facto jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dostosowaną do potrzeb, ponieważ naszym głównym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią docenić różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Takie nastawienie oprócz tego ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, jakie mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Mamy nieodzowny sprzęt, pojazdy, jak także profesjonalnych robotników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub też szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:0 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już określona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej uzyskania. W naszej gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i odpowiednio go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o wielkich gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezspornym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo możliwość to pokazać, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo martwić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług naprawdę znaczne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU