Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Krosno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Krosno, Chorkówka Dukla Iwonicz-Zdrój Jedlicze Korczyna Krościenko Wyżne Miejsce Piastowe Rymanów Wojaszówka Jaśliska.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się transportem przeróżnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaoferować wszechstronne rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to absolutny majstersztyk w branży. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze detalami naszej oferty, która z pewnością Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci nadzwyczaj w szeregu przypadków szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają duże rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami można także bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe albo morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują wnikliwie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź niepomocnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet faktycznie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz obeznanych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas kontrahentom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do de facto kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU