Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Opole Lubelskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób wykwalifikowany zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych dużych konstrukcji i pojazdów. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, jacy nienagannie znają się na swojej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkiem kompleksowy oraz znakomity, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo wielkim zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy regionalne i lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do obszernych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej idealnej strony.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka oferuje transport przeróżnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, by zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:9 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Prowadzona przez nas firma ma dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – jednakowoż nie posiadają do tego celu godziwego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie wspomóc znaleźć perfekcyjny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, niemniej jednak bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, również jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w bardzo interesującej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, związanych z prowadzoną przez nas ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno poprawniej trafić niż właśnie na naszych obeznanych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do poznania naszej całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług i pełen fachowość. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU