Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Słubice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cybinka, Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje idealny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy dobrym oprzyrządowaniem oraz najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet de facto ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać idealną obsługę, imponujące stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej profesjonalnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają im szybki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:8 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane oraz specjalistyczne, kontenery, tanki i dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż normalny przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy faktycznie gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jednakowoż też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość oraz sumienność naszych robotników. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU