Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rzepin - powiat słubicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Rzepin.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc transportować ładunki o dużych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Nasza firma proponuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, niemniej jednak również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, jaki jest nienaganny oraz trafny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej niezawodny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się istotnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet faktycznie ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych przedstawicieli niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć zdumiewającą obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej profesjonalnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego profesjonalne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli pospolity przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Dobrze znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu dysponujemy w gruncie rzeczy szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU