Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowy Dwór Gdański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz i mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak także przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o ogromnych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy przewóz oraz przygotujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. Rozporządzamy najlepszym oprzyrządowaniem i dzisiejszymi pojazdami, to właśnie dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga trudni się kompletną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Konsumenta.


Czy potrzebują Państwo przetransportować kłopotliwy sprzęt lub też ciężki materiał, o nierutynowym gabarycie? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru fachowej oraz prestiżowej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, lecz oraz najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę niemal każdego zamówienia. Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz akcesoryjnych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy należyte doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalnego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki przewozimy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy słuszny sprzęt oraz realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:2 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy zajmują się kwestiami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych momentach w akcji przewozu ogromnych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, jacy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku oraz innych osób znajdujących się na trasie.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy można posiadać pewność, że mamy wszystko pod kontrolą i dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na pewno będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z powierzenia właśnie nam sprawy transportu ponadgabarytowego. Obszerne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Wszystko, co tutaj oferujemy i to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest do tego niesłychanie przystępne cenowo.


W prowadzonej przez nas gestii pozostaje też uzupełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, ponieważ sami specjalizujemy się wszystkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU