Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jawor - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem różnorodnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej sprawie Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest profesjonalny transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami opisującej nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Nasi Konsumenci ogromnie w wielu przypadkach szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki oraz mają kolosalne rozmiary. Posiadamy profesjonalne pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje,

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się gigantycznymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich oraz nawet naprawdę ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zatem wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo istotne!


Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować naszym konsumentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić właściwie poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników i perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce.Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU