Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Stalowa Wola - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Stalowa Wola, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Już teraz gorąco zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalnych.


Nieraz Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport wielkich i nadzwyczaj ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć różnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtenczas sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz fachowych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować stworzonym przez nas klientom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do faktycznie kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU