Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Leżajsk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Leżajsk, Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Leżajsk, Nowa Sarzyna.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zainteresować. Już teraz zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej sprawie Kontrahentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest nienaganny transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami naszej oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


Niejednokrotnie Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz gigantycznych i bardzo ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub ewentualnie budowlanych. Posiadamy profesjonalne pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się rozległymi zamówieniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług można przewieźć różnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują wnikliwie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wówczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – także kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich oraz nawet w zasadzie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do rzeczywiście kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU