Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koło - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Koło, Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją oraz kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo de facto kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niezbędne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dodatkowo skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz przemysłowych


Niezmiernie w szeregu przypadków zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza maszynami, transportujemy również szczegóły pociągów, helikoptery i tanki. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później podchodzimy do spraw logistycznych. Najczęściej niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać klarowne ceny i perfekcyjną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do prowadzonej przez nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z naszą profesjonalną propozycją wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest fundamentalnym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, lecz gwarantujemy też w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie i fenomenalny sprzęt, który znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU