Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kalisz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kalisz, Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka trudni się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to naturalnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie i fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie wymagane do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na dodatek nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Jednym z przeważnie powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o kolosalnych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy również detale pociągów, helikoptery i czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych oraz budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:2 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Nieodzowne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przewozu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Konsument, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w rzeczywiście atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny oraz idealną obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do naszej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest kluczowym elementem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, jednakowoż zapewniamy też w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym sprzętom, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU