Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kalisz, Opatówek - powiat kaliski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Opatówek.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji zajmującej się przewozem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest profesjonalny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Wielokrotnie Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport gigantycznych oraz nadzwyczaj ciężkich maszyn przemysłowych lub też budowniczych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przewieźć różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też niewartościowych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet w zasadzie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i obeznanych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym konsumentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować ściśle mówiąc dobre rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników oraz perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU