Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowe Miasto Lubawskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz i mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także firmami, które powierzają nam swoje ładunki o dużych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. Zarządzamy najlepszym oprzyrządowaniem i dzisiejszymi pojazdami, to właśnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga zajmuje się pełną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej i renomowanej firmy. Właśnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jakkolwiek i wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio każdego przewozu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości oraz wagi, stworzona przez nas renomowana jednostka poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Mamy profesjonalne doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu przydatnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy stosowny sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy skład naszych pracobiorców, jacy zabezpieczają całą trasę.


Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam warto zaufać, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością pomogą zagwarantować należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne niekonwencjonalne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Należałoby nas poinformować o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze i zrobimy wszystko, żeby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Duże i oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby wielkim wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaoferować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w nadzwyczaj interesującej cenie.


Firma zajmuje się także wszelkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na transport ogromnych gabarytów, lub sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym troskać, ponieważ sami zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU