Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nysa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie naszej firmy znajduje się specjalistyczny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można transportować w schematyczny sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem kolosalnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Tak rzeczywiście jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, w jaki sposób wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak ekspresowo, jak to możliwe oraz postaramy się, by stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i do perfekcji dopasowana.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią uznać różni Klienci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Takie podejście na domiar tego ułatwia nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie ukończyć jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi pracownikami.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub też szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już wyznaczona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej uzyskania. W naszej gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różne ładunki o znacznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej niż zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług ściśle mówiąc istotne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU