Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kłobuck - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kłobuck, Krzepice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie opisującej nas firmy znajduje się specjalistyczny transport wielkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno przewozić w standardowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Konsumenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem wielkich gabarytów absorbujemy się już od wielu lat i posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w rzeczywistości jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, jak wybitnie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak ekspresowo, jak to dopuszczalne i postaramy się, by nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz po mistrzowsku dopasowana.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Złożoność naszej profesjonalnej oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z przyjemnością zarówno konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zlecenie traktujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo pozwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy.


Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zadanie. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak też fachowych pracobiorców.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już określona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można przewozić bez jej uzyskania. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o wielkich gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli chodzi o wartości należącej do nas firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie miło, jeśli dadzą nam Państwo szansę to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niesłychanie miło, jeżeli oraz Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU