Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Węgrów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Węgrów, Grębków, Korytnica, Liw, Łochów, Miedzna, Sadowne, Stoczek, Wierzbno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Nasza aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem ściśle mówiąc ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie i fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie. Dodatkowo stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o gigantycznych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również szczegóły pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Kontrahenci to również osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:1 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później przystępujemy do kwestii logistycznych. Konieczne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, by Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się posiadać absolutną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w de facto atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i kapitalną obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do naszej klarownej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty. Zakres naszych usług jest newralgicznym detalem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, lecz gwarantujemy też w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i oszałamiający sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU