Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Puck - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Hel, Jastarnia, Puck, Władysławowo, Kosakowo, Krokowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport i mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o dużych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy przewóz i przygotujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom oraz maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Czy pragną Państwo przetransportować kłopotliwy sprzęt lub ciężki ładunek, o niesztampowym gabarycie? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru profesjonalnej i prestiżowej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to sporo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednak oraz najwyższą jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie każdego przewozu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać kilku przyczep oraz akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niezależnie od wielkości oraz wagi, stworzona przez nas prestiżowa jednostka poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Mamy właściwe doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co przewozimy dla naszych Kontrahentów?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić jakiekolwiek zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt oraz realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:5 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych momentach w akcji przewozu obszernych gabarytów bierze udział cały skład pracobiorców, jacy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeśli chcą Państwo posiadać pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam należałoby uwierzyć, dbamy o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje nietypowe wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Warto nas zawiadomić o własnych zaleceniach, lub szczególnych prośbach – na sto procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Obszerne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Każda pomoc, jaką może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w niezmiernie interesującej cenie.


W naszej gestii zostaje także dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, albowiem sami zajmujemy się wszelkimi kwestiami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU