Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chełm - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Rejowiec Fabryczny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec Fabryczny, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź, Rejowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy obeznany transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o znacznych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów i nowoczesnych dużych konstrukcji w trakcie realizacji transportu specjalistycznego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają wymagane e kwalifikacje, jak również wiedzę i doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkiem całościowy i doświadczony, albowiem dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo wielkim zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy lokalne oraz krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zatroszczymy się o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak jedynie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka proponuje przewóz przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najszybciej, jak to jedynie możliwe.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas firma posiada dział logistyczny, jaki samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas firma występuje również o wszelkie potrzebne zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – jednakowoż nie mają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko wspomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz oczywiście zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, fachowo, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się także swoją zdają sobie sprawę z tego, też jeżeli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w wybitnie interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, powiązanych z naszą profesjonalną propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można lepiej trafić aniżeli właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz pełen profesjonalizm. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU