Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świnoujście - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świnoujście.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną ofertą należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą klarowną ofertę i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają niezwykle wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bowiem ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, bowiem potrzebne jest pozyskanie odpowiedniej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:5 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Konsumenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle istotną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny i profesjonalny portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to transportujemy! W naszej idealnej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie potrzebne informacje. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU