Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pyrzyce - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bielice, Kozielice, Lipiany, Przelewice, Pyrzyce, Warnice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając figurom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o dużej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, żądają dokładnego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom najlepsze usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy bowiem niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście przewozić, ponieważ nieodzowne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie dużych gabarytów rozmaitego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Kontrahenta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Bardzo ważną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz kompetentny serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przetransportować – my to transportujemy! W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych atutów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU