Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Olesno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma oferuje właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie wolno wozić w schematyczny sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach powiązanych z formalnościami oraz dokumentacją. Uprzejmie zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co transportujemy?


Przewozem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób niesłychanie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie najbardziej dobraną do potrzeb, ponieważ stworzonym przez nas nadrzędnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Złożoność naszej idealnej propozycji usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej entuzjastycznie zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Takie podejście na dodatek ułatwia nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi specjalistami.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub też szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa tranzytu jest już uzgodniona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można albowiem przewozić bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i należycie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować przeróżne ładunki o gigantycznych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Jeżeli gra toczy się o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej niż zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam bardzo miło, jeżeli dadzą nam Państwo możliwość to pokazać, rozpoczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w gruncie rzeczy pokaźne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej klarownej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU