Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Głogów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zaciekawić. Już teraz zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze detalami naszej idealnej oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalnych.


Nasi Konsumenci bardzo nieraz szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych i budowniczych, które są ciężki i mają obszerne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przewieźć różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracowników z znaczącym doświadczeniem oraz wiedzą, nasza firma dokłada wszystkich starań, aby zapewnić kontrahentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować naszym konsumentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do faktycznie kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU