Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pisz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Biała Piska, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam swoje ładunki o wielkich gabarytach. Starannie planujemy każdy transport i przygotujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Dysponujemy najlepszym sprzętem oraz współczesnymi pojazdami, to właśnie dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się całą logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Konsumenta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Powodzenie każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru fachowej oraz prestiżowej firmy. Naturalnie taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, ale oraz wysoką jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na możliwość podjęcia się właściwie każdego transportu. Niektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep i akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości oraz wagi, stworzona przez nas prestiżowa firma poradzi sobie z każdym zadaniem! Posiadamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu korzystnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Kontrahentów?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu i budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Niekiedy w akcji przewozu ogromnych gabarytów bierze udział cały zespół pracowników, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych osób znajdujących się na trasie.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy można posiadać pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują tylko moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to szczególnie istotne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub specjalnych prośbach – na sto procent będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, jednak nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Wszystko, co tutaj proponujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest na domiar tego ogromnie przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się również wszelkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na przewóz kolosalnych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, albowiem sami specjalizujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU