Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dąbrowa Górnicza - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dąbrowa Górnicza.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie należącej do nas firmy znajduje się profesjonalny transport nietypowych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno przewozić w standardowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Co transportujemy?


Transportem dużych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne oraz budownicze,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  •  śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak de facto jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce.  Toteż bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak ekspresowo, jak to możliwe oraz postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i doskonale dopasowana.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług umieją docenić różni Klienci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo pozwala na na to obszerna wiedza oraz wielkie doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie sfinalizować jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi pracownikami.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:6 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej zdobycia. W należącej do nas gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o ogromnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług rzeczywiście pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU