Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Elbląg - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie przewozu i może pochwalić się wieloma sukcesami. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, jakie powierzają nam własne ładunki o znacznych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy przewóz i przygotujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. To naturalnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom oraz maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra zajmuje się pełną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru profesjonalnej oraz prestiżowej firmy. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jakkolwiek i najwyższą jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie jakiegokolwiek transportu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep i dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy właściwe doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co przewozimy dla naszych Kontrahentów?


  • W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się transportem:
  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Niekiedy w akcji przewozu dużych gabarytów bierze udział cały zespół robotników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku oraz innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to szczególnie istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, bo jak nie ulega wątpliwości mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym oraz znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Warto nas powiadomić o własnych zaleceniach, lub szczególnych prośbach – na sto procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia oczywiście nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy i to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest dodatkowo niesłychanie przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się też wszystkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na przewóz gigantycznych gabarytów, czy sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym niepokoić, albowiem sami specjalizujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU