Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Elbląg, Młynary - powiat elbląski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Młynary.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się transportem różnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to jednoznaczny majstersztyk w branży. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalnych.


Nasi Konsumenci niezwykle niejednokrotnie szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają wielkie rozmiary. Posiadamy należyte pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się gigantycznymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można również bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe bądź morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują całkowicie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, w owym czasie sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – także kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi powiązane z transportem domków holenderskich oraz nawet ściśle mówiąc ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się w takim razie liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować w zasadzie należyte rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU