Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sobótka - powiat wrocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Sobótka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o znacznych gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z kompletną ofertą opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Spedycje o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. Wyłącznie w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim kontrahentom optymalne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą profesjonalną propozycję i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, ważne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, albowiem lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:4 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów przeróżnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny i doświadczony portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych transport umownych ładunków! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą przejrzystą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych walorów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU