Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Siechnice - powiat wrocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Siechnice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. Tylko w ten sposób można zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę oraz mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów różnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Konsumenta, a później umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Ogromnie znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz doświadczony serwis floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to przewozimy! W należącej do nas jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie wymagane informacje. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU