Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nadarzyn - powiat pruszkowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nadarzyn.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc transportować przedmioty o znacznych gabarytach, potrzebne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy i porywającej jakości sprzęt, który jest obeznany i dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej profesjonalnych przedstawicieli niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać olśniewającą obsługę, perfekcyjne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz dużych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które gwarantują im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niesłychanie fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż przeciętny przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Dobrze znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w rzeczywistości szerokim zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm oraz sumienność naszych robotników. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU