Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koniecpol - powiat częstochowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Koniecpol.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji zajmującej się transportem rozmaitego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej kwestii Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest świetny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalnych.


Nasi Konsumenci niezwykle w szeregu przypadków szukają możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki i mają znaczące rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:10 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przewieźć rozmaitego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w samej rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić stworzonym przez nas konsumentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować w rzeczywistości poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU