Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koszalin, Bobolice - powiat koszaliński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bobolice.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób znakomity specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych dużych konstrukcji i pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych sprzętów sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep najlepszych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych albo za znaczących – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do znacznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym specjalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej idealnej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z należącej do nas strony.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza jednostka oferuje transport przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najszybciej, jak to tylko dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Nasza jednostka posiada dział logistyczny, który samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Nasza idealna jednostka występuje także o wszelkie potrzebne zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie pomóc odnaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale oczywiście zrealizować całe zlecenie: perfekcyjnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją wiedzą, również jeśli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezmiernie interesującej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej idealnej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, połączonych z opisującą nas ofertą – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport naprawdę ciężkich ładunków – najporządniej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania należącej do nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU