Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Małomice - powiat żagański - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Małomice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając postaciom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Aby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają bardzo wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym oprzyrządowaniem, który gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie ogromnych gabarytów różnorodnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Klienta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Prowadzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej firmie ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Tudzież wydajny oraz kompetentny portal floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych walorów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU