Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wyszogród - powiat płocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Wyszogród.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania stosownej zgody. Nasza firma proponuje fachowy przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, lecz też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy dobrym oprzyrządowaniem i najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu solidny wybór w przypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się istotnym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć fenomenalną obsługę, idealne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy kolosalne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o kolosalnych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, tanki oraz dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego poprawne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż zwykły przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich bez zarzutu dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy rzeczywiście szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednakowoż także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU