Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Michałowo - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Michałowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych ekspertów to jednoznaczny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze detalami naszej profesjonalnej oferty, która na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


W szeregu przypadków Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport znaczących i bardzo ciężkich maszyn przemysłowych lub też budowlanych. Posiadamy profesjonalne pojazdy, dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zleceniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno również bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe lub morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują całkowicie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź niewartościowych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – także kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz fachowych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To nadzwyczaj ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym konsumentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w istocie kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz perfekcyjnych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU