Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Supraśl - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Supraśl.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to absolutny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nieraz Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz znacznych i nadzwyczaj ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować rozmaitego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują wnikliwie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Angażując pracobiorców z znaczącym doświadczeniem i wiedzą, stworzona przez nas firma dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować konsumentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do ściśle mówiąc kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU