Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Białystok, Choroszcz - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Choroszcz.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się przewozem rozmaitego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej sprawie Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych ekspertów to jednoznaczny majstersztyk w branży. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam zadaniem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Konsumenci bardzo w szeregu przypadków wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki oraz mają znaczące rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:



4 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też nieprzydatnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o wymagane do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracobiorców z wielkim doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas jednostka dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować klientom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić właściwie dobre rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU