Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Czerwieńsk - powiat zielonogórski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Czerwieńsk.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o znacznych gabarytach. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z kompletną propozycją naszej firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom optymalne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem wybitnie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, bo nieodzowne jest pozyskanie trafnej zgody. Nasza firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów różnorodnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w prowadzonej przez nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz kompetentny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! W naszej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne informacje. Klient nie musi się niczym martwić, albowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, też połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU