Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Góra Kalwaria - powiat piaseczyński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Góra Kalwaria.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas jednostka proponuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz zachwycającej jakości sprzęt, który jest kompetentny i odpowiedni do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać perfekcyjną obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:6 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego właściwe wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak bezbłędnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich bezbłędnie przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w samej rzeczy gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU