Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Piaseczno, Tarczyn - powiat piaseczyński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tarczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania stosownej zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje nienaganny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, który jest profesjonalny oraz słuszny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie i nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się dużym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać znakomitą obsługę, doskonałe stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o znacznych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować detalicznie trasę przewozu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:7 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się wybitnie kompetentnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej karkołomny aniżeli transport normalnych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To nasz zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, albowiem z racji tego, że tak bezbłędnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich znakomicie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy w zasadzie gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracowników. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU