Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jeziorany - powiat olsztyński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Jeziorany.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia słusznej zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, ale również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, który jest nienaganny oraz słuszny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się znacznym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w rzeczy samej ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej doświadczonych agentów aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć świetną obsługę, idealne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz wielkich gabarytów. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, potem zaplanować detalicznie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, jakie gwarantują im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasem niezmiernie mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:5 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego dobre wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej karkołomny aniżeli transport zwykłych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w gruncie rzeczy gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, niemniej jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU