Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brześć Kujawski - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Brześć Kujawski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Żeby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą najlepszą propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają niezwykle wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, jakie pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz kompetentny serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU