Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Warszawa, Błonie - powiat warszawski zachodni - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Błonie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o kolosalnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, żądają dokładnego planowania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim kontrahentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym ekwipunkiem, który gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów przeróżnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Kontrahenta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i doświadczony serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny oraz banalnych transport opcjonalnych ładunków! W opisującej nas firmie przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne informacje. Konsument nie musi się niczym martwić, ponieważ samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU