Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kożuchów - powiat nowosolski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kożuchów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia słusznej zgody. Nasza firma oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy dobrym oprzyrządowaniem i najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w przypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć świetną obsługę, świetne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. Najpierw wypada je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które gwarantują im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:10 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego właściwe wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż sztampowy przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich perfekcyjnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w rzeczy samej gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jakkolwiek także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU