Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Otyń - powiat nowosolski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Otyń.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia stosownej zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jednakowoż też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet de facto ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać olśniewającą obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o kolosalnych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, jakie umożliwiają im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niesłychanie mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:3 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego porządne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż przeciętny przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak znakomicie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w gruncie rzeczy gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU