Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowe Miasteczko - powiat nowosolski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowe Miasteczko.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać transportować przedmioty o ogromnych gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Nasza jednostka oferuje fachowy transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma współczesne pojazdy i fenomenalnej jakości sprzęt, który jest idealny oraz słuszny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej doświadczonych przedstawicieli niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć oszałamiającą obsługę, wyśmienite stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zadowolonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o ogromnych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:0 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niesłychanie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Dobrze znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w rzeczy samej szerokim zespołem zawodowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU