Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gryfino, Cedynia - powiat gryfiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Cedynia.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat trudni się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


Niejednokrotnie Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz znaczących i wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych lub ewentualnie budowlanych. Posiadamy właściwe pojazdy, dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszelkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się kolosalnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy absorbują się zleceniem całościowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtenczas sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracowników z gigantycznym doświadczeniem oraz wiedzą, nasza firma dokłada wszystkich starań, by zagwarantować konsumentom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w zasadzie kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU