Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skała - powiat krakowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skała.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy bardzo dobry transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o kolosalnych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz pojazdów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy gruntownie znają się na własnej pracy oraz dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, żeby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych albo za znacznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne i lokalne przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym znawcą w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z naszej profesjonalnej strony.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma proponuje transport przeróżnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, by zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których musi dopełnić nasz Kontrahent. Nasza idealna jednostka ma dział logistyczny, jaki samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Nasza jednostka występuje też o wszystkie potrzebne zezwolenia, aby transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – jakkolwiek nie posiadają do tego celu właściwego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc odkryć pierwszorzędny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż bezsprzecznie wykonać całe zlecenie: nienagannie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, związanych z naszą profesjonalną ofertą – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno porządniej trafić aniżeli właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania opisującej nas całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni obeznani, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU